кварц

штучний камінь teksolan


Кухонні стiльницi \ кварц

кварцевий камінь TEKSTONE

   Стільниці з кварцу – це міцний та надійний матеріал , який буде служити Вам роками. Виготовляють наступним чином: кварцевий агломерат (суміш натурального каменю та акрилової смоли) складає близько 88%, пігмент – 5%, щоб надати колір і близько 7%  поліефірна смола (зв’язуючий матеріал). За рахунок багатого вмісту природного каменю поверхня є стійкою до механічних пошкоджень, так як матеріал є дуже мало пористий, він не вбирає в себе стороні запахи і кольори, витримує температуру до 280 градусів Цельсія, не вигаряє на сонці та не деформується. Навіть через великий проміжок часу, Ваша стільниця буде мати такий же колір як тільки з виробництва ! До речі, стільниця не потребує спеціального догляду – її можна мити і витирати звичайними засобами по догляду і при цьому не буде виділятись ніяких отруйних речовин.

   Стільниця з кварциту TEKSTONE – найкращий замінник для тих, хто вагається між натуральним мармуром і кварцом. Адже кварц не потребує додаткової обробки робочої поверхні, він не такий крихкий і не пористий, мармур це ж натуральний матеріал і вбирає у себе колір і запах від кави, буряка, цибулі і т.д.

   Мінусами таких стільниць, якщо так можна назвати, є видимі шви з’єднання, але вони товщиною з дві волосини, кварцит не є гнучким матеріалом, що виключає можливість гнутого дизайну та те, що кварцит є холодним каменем.

   Якщо Ви вирішили, що хочете стільницю з кварциту TEKSTONE – запрошуємо до нас. В офісі компанії 4HOUSE, Ви зможете отримати відповіді на питання які Вас цікавлять, побачити і відчути в руках, що таке стільниця з кварциту. Наша команда робить замір не картонними лекалами які вимагають багато часу і при цьому може бути неточність а професійним апаратом, який не допускає неточностей і пришвидшує час заміру. Замір, доставку і встановлення здійснюють одні і ці ж працівники, що виключає такий момент як «то не ми міряли, це не ми мали монтувати, я це перший раз буду робити» і т.д.

   Звертайтесь до фахівців своєї справи, адже розчаровування від поганої якості залишається довше ніж задоволення від низької ціни !Bianco Stardast 609

Bianco Stardast 609


Ціна: 10332грн.
Bianco 401

Bianco 401


Ціна: 9792грн.
Zinco 482

Zinco 482


Ціна: 13428грн.
Nero 590

Nero 590


Ціна: 10332грн.
Rosso Stardast 612

Rosso Stardast 612


Ціна: 12420грн.
Vulkano E05

Vulkano E05


Ціна: 14472грн.

Сторінки: 1


СПЕЦІАЛЬНІ ЦІНИ НА КОМПЛЕКТ "МИЙКА + ЗМІШУВАЧ" 

Головна          Про нас         Техніка для кухнi         Кухонні стiльницi         Оплата і доставка         Контакти

мийки schock у Львові, мийки шок Львів, мийка шок Львів, мийки шок у Львові, купити мийку schock, купити мийки SCHOCK у Львові, купити мийку schock, купити мийку schock у Львові, мийки reginox у Львові, купити мийку reginox, купити мийки REGINOX у Львові, купити мийку reginox, купити мийку reginox у Львові, мийки systemceram у Львові, купити мийку systemceram, купити мийки SYSTEMCERAM у Львові, купити мийку systemceram, купити мийку systemceram у Львові, кварцеві стільниці, кварцеві стільниці Львів, кварцеві стільниці у Львові, купити кварцеву стільницю, кварцеві стільниці tekstone, купити кварцеву стільницю tekstone, купити кварцеву стільницю tekstone у Львові. Halmar Львів, Halmar у Львові, столи та стільці Halmar.

Всі матеріали на сайті є власністю сайту і являються тільки для власного перегляду. Заборонено будь яке копіювання та відтворення у комерційних та інших цілях. Сайт 4HOUSE.LVIV.UA залишає за собою право у будь який час змінювати статті, розділи та ціни на сайті.

ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНО. ФОП ЯНИШИН М.І.

4HOUSE. 2015

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

ДИЗАЙНЕРІВ ТА

ПРОЕКТНІ БЮРО

bigmir)net TOP 100