– кухонні мийки з композитного матеріалу та змішувачі, які виробляються у Німеччині.

     Історія компанії SCHOCK починається у 1979 році із виготовлення і представлення першої у світі кухонної мийки з композитного гранітного матеріалу CRISTALIT. Вже більше 35 років, всі відомі виробники використовують саме цю технологію. Мийки виготовляються тільки у відповідності зі світовими стандартами і тільки у Німеччині. Компанія SCHOCK слідкує за безпекою своєї продукції. Так, мийки виготовляються із дотриманням високої якості, для виробництва використовуються тільки екологічні та натуральні матеріали. Інновації та нові технології сприяють енергоефективному виробництву. Середній термін експлуатації мийок SCHOCK – 20 років. Трошки історії. SCHOCK започатковує ексклюзивне виробництво гранітних композитних мийок з матеріалів «Silacron» і «Silgranit». 1986 рік – початок виробництва мийок і ванн для компанії «DuPont». З 1988 року оновленний матеріал CRISTALIT – поєднання надміцного кварцу, 80%, подрібленого до порошкового стану, 15% акрилової смоли та 5% пігменту. 1989-90 рр. компанія SCHOCK отримує патент на матеріал CRISTALIT для виготовлення гранітних композитних мийок. Інші компанії отримують ліцензію від компанії SCHOCK на використання даного матеріалу для виготовлення своїх кухонних мийок. З 2004 року компанія SCHOCK створює новий матеріал SCHOCK ANTIBAC, який здатен підтримувати гігієнічну чистоту мийок. У 2005 році компанія SCHOCK розробляє новий матеріал –   , який дає право піднятись на одну сходинку вище у виготовленні композитних мийок (захищений патент). А з 2008-2009 років створення преміум матеріалу    який володіє неабиякою плотністю і гладкістю (найновіша запатентована технологія). 

     Кухонні мийки REGINOX з нержавіючої сталі - це якісні мийки товщиною близько 1мм які виготовляються згідно стандартів ISO-9001. Сталь для REGINOX постачає один з найбільших промислових гігантів Німеччини. Особливість мийок є те, що виготовляються вони достатньо глибокі - від 170мм до 250мм. Цільнотягнуті мийки REGINOX виготовляються тільки зі суцільного листа металу товщиною 0,8-1мм, марки  AISI 304 (18/10). Мийка, змішувач чи стільниця із нержавіючої сталі REGINOX це - ЯКІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ І КРАСОТА. 

     Шоу-рум знаходиться за адресою: м.Львів, вул.Хуторівка, 40а/офіс 120. Тут представленна продукція з якою можна ознайомитись, карта доїзду знаходиться у розділі контакти.


В нас вже розпочались святкові знижки !  Також у нас є "спецціни"  на деякі позиції ! 

Головна          Про нас         Техніка для кухнi         Кухонні стiльницi         Оплата і доставка         Контакти

мийки schock у Львові, мийки шок Львів, мийка шок Львів, мийки шок у Львові, купити мийку schock, купити мийки SCHOCK у Львові, купити мийку schock, купити мийку schock у Львові, мийки reginox у Львові, купити мийку reginox, купити мийки REGINOX у Львові, купити мийку reginox, купити мийку reginox у Львові, мийки systemceram у Львові, купити мийку systemceram, купити мийки SYSTEMCERAM у Львові, купити мийку systemceram, купити мийку systemceram у Львові, кварцеві стільниці, кварцеві стільниці Львів, кварцеві стільниці у Львові, купити кварцеву стільницю, кварцеві стільниці tekstone, купити кварцеву стільницю tekstone, купити кварцеву стільницю tekstone у Львові. 

Всі матеріали на сайті є власністю сайту і являються тільки для власного перегляду. Заборонено будь яке копіювання та відтворення у комерційних та інших цілях. Сайт 4HOUSE.LVIV.UA залишає за собою право у будь який час змінювати статті, розділи та ціни на сайті.

ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНО. ФОП ЯНИШИН М.І.

4HOUSE. 2015

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

ДИЗАЙНЕРІВ ТА

ПРОЕКТНІ БЮРО

bigmir)net TOP 100